1 января 2018 года был Рубикон, - каменской активист

Лидер каменского «Правого сектора» Аскольд Можейко очень жестко прокомментировал убийство киевской правозащитницы Ирины Ноздровской.
Напомним, Ирина добивалась справедливого наказания для киевского мажора-родственника судьи, который, будучи в состоянии наркотического опьянения, насмерть сбил на машине ее сестру и скрылся с места происшествия. По словам очевидцев, она неоднократно получала угрозы от родственников мажора. Накануне новогодних праздников Ирина исчезла, а вчера в реке под Киевом нашли ее обнаженное тело. Полиция начала следствие по статье «Умышленное убийство».
Аскольд Можейко считает, что настоящие украинские патриоты-националисты должны сами взяться за наведение законности и порядка в Украине.
«З Новим роком, українці! Щось невеселий початок року 2018, болото і розчарування довкола, а ворог наш продовжує перемагати: ще одна з Воїнів Світла пішла до небесної тисячі - Ірина Ноздровська, чию сестру вбив обдовбаний недолюдок з мусорської касти. Ірина з 2015 воювала в рамках системи і таки добилася того, аби упиря закрили. Та напередодні нового року її викрали подєльнікі суддівського родича-сідєльца, а сьогодні її оголене понівечене тіло знайшли кинутим в річці, як на глум над її близькими. Колись перше повстання бандерівців (здається кінгірське) в 50-х роках почалося з подібного випадку: блатні згвалтували, по-звірячому познущавшись, ув'язнену дівчину-націоналістку. Вона, щоб не бути привабливою для покидьків, кілька разів різала собі склом лице, груди, живіт... Але зрештою її це не врятувало. І ось, коли її понівичене тіло з реготом викинули з "воровського" бараку, хтось з наших хлопців заволав на весь табір: "Рідну кров вбивають! Бий сволоту на смерть!" І вони, голодні, закатовані, виснажені, зірваними від нар дошками позабивали всіх блатних, до кого змогли дотягтися. Напрошується пряма аналогія: у центрі Києва сьогодні пройшли стрункими рядами тисячі націоналістів, багато зних з бойовим досвідом, дехто й зброю має. Та міліція-полюція звітує: пройшли без проісшествій, чинно-мирно-благородно, паїнькі слухняні, йобтєнах! І жоден расєйскій банк не згорів, і жодна прокуратура не постраждала, навіть жодна мусорська машинка красіва не перекинулася догори дригом! Які в нас стали політкоректні націоналісти!
Хлопці, настав час обирати для самих себе - чи ви націоналісти, для яких чин і слово є нероздільні, або ви юрба, яку водять слухняною отарою по Києву (і не тільки) недолугі "командири". Мій докір - не вам, побратими, чиї серця палають жагою помсти і хто тільки чекає нагоди (або команди), а очільникам "націоналістичних" рухів. Бо які ви в ...уя націоналісти, якщо не виконуєте жодної заповіді Декалогу? Як можуть називатися націоналістами Стемпіцький і Тарасенко, якщо толерують ворога ,"внутрішнього окупанта" згідно ж їхньої термінології? Якщо не помстилися за смерть жодного з великих лицарів? Якщо вперто стримують і каналізують протестні гайдамацькі устремління рядового членства?
Сьогоднішній день, 01.01.2018, рубікон, коли наша українська сутність має закричати на всю Україну: "Рідну кров вбивають!" І якщо наші формальні лідери того не зроблять, то ніякі вони не лідери, і нам, рядовим бійцям-націоналістам, доведеться братися до діла самим.
Р.S. Там, біля київської обласної мусарні, активісти завтра збирають мітинг з вимогою до ссученої банди в погонах "покарати винуватців". Погаласуйте, вівці, ми в Дніпрі 02.05.2017 теж вимагали...», - пишет Можейко в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама