«Батькивщина» требует внеочередной сессии Днепропетроского облсовета

Об этом сообщили в областной организации партии.
«Депутати фракції ВО «Батьківщина» під час засідання президії в обласній раді звернулися до голови ради Гліба Пригунова з вимогою зібрати позачергову сесію, аби розглянути на ній питання – звернення до Президента України Петра Порошенка з вимогою скасувати постанову Кабінету Міністрів України щодо підвищення ціни на газ для населення на 23,5%.
Підтримали батьківщиновців у цьому й депутати інших фракцій (68 депутатів обласної ради, що вже підписалися звернення( підписи тривають).
Голова обласної ради погодився з тим, що позачергова сесія має бути проведена та нині визначається з її датою. Керівник фракції Батьківщини в обласній раді, Антоніна Ульяхіна під час роботи президії наголосила на великій важливості вирішення означеного питання та його терміновості.
«Українці не мають чекати до наступної сесії. Бо вони вже нині загнані в кут непомірними тарифами. Чи ми маємо чекати на те, коли люди у власній скруті вийдуть на вулицю з вимогами, коли вони замерзатимуть у домівках? -з смутком зазначила політик», - говорится в сообщении.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама