Береза грозит оппонентам - видео

Командир батальона «Днепр-1» Юрий Береза пригрозил своим политическим оппонентам в будущем парламенте физической расправой. Об этом он заявил в эфире Еспресо ТВ.
«Кожен, хто голосував за закони 16 січня, я обіцяю, що з кожного зроблю "кутузова". Я зроблю все, щоб ці люди навіть не прийняли присягу», - отметил Береза.
Также Береза рассказал, чем намерен заниматься в Верховной Раде.
«Я не визначився чи поміняю посаду командира полку на крісло депутата. Це залежатиме, якщо я повірю, що я зможу з моїми побратимами низку дуже важливих законів (провести, - Ред.). Про створення Національної армії, про створення Національної міліції, про відновлення ядерного циклу і відновлення ядерного озброєння і визнання учасників "третьої світової війни" на Сході України воїнами визвольних змагань за державу Україна і присвоєння їм найвищого статусу. Якщо ні, то мені там нічого буде робити», - подчеркнул Береза.
Видео выступления Березы смотрите здесь:
https://www.youtube.com/watch?v=wGVc8KMLxhE&list=PLCPC7CzMu8ouikZVQG0MIR....
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама