"Бюджет участия 2020: Координационный совет установил сроки

Допоки громадські проекти-переможці Конкурсу 2019 року поступово виконуються, Координаційна рада з питань впровадження бюджету участі вже встановила строки проведення наступного повного циклу та зокрема Конкурсу проектів 2020 року.

Так етап подання проектів триватиме півтора місяці, а саме з 25 листопада 2019 року по 12 січня 2020 року. Попередня перевірка та експертиза отриманих від мешканців проектів завершиться 30 березня, після чого з 06 по 19 квітня буде проведено Конкурс. Реалізацію проектів-переможців заплановано розпочати вже з травня.

Більш детально про строки наступного циклу бюджету участі можливо дізнатися з доданого файлу.

Міська рада запрошує усіх небайдужих містян долучитися до процесу та подати свої проекти, направлені на місцевий розвиток. На будь-які запитання щодо бюджету участі, зокрема про правила участі та заповнення бланків, Вам нададуть відповідь у департаменті економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, к.313 або за телефоном 55-41-31."


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама