Дан ответ на петицию о строительстве в Каменском завода по переработке мусора

Петиция с просьбой построить в Каменском мусороперерабатывающий завод была зарегистрирована 23 декабря. Она набрала необходимое для рассмотрения количество подписей и сегодня на нее был дан официальный ответ.

"Повідомляємо, що КП ДМР «Комунальник», відповідно до рішення Дніпродзержинської міської ради від 22.03.2011 року №74-05/IV, здійснює ведення господарської діяльності на існуючому міському звалищі сміття відповідно до Статуту.
Підприємством виготовлено проект «Полігон ТПВ по вул. Дорожній
м. Дніпродзержинськ. Реконструкція (санування та дозавантаження існуючого звалища сміття)» та в грудні 2015 р. отримано позитивний експертний звіт ДП «Жилком» щодо розгляду проектної документації.
На даний час департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної адміністрації проведено тендер, визначено підрядну організацію та виконуються роботи по будівництву об’єкту «Полігон ТПВ по вул. Дорожній в м. Дніпродзержинськ. Реконструкція (санування та дозавантаження існуючого звалища сміття)»,
(далі «Полігон»).
Після закінчення будівництва та введення в експлуатацію «Полігону» в місті Кам’янське з’явиться об’єкт поводження з відходами. Зазначений проект передбачає поводження з твердими побутовими відходами, згідно вимог чинного законодавства, а також, дасть змогу залучати інвестиції для запровадження сучасних технологій у сфері поводження з відходами", - говорится в ответе, подписанном заместителем городского головы Александром Масленковым. 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама