Днепродзержинец комментирует розыск Януковича

В Украине комментируют решение Интерпола об объявлении в розыск экс-президента Виктора Януковича. Свое мнение высказал и народный депутат, днепродзержинец Виталий Куприй.
«Тільки що надав коментар телеканалу Espresso TV з приводу оголошення в міжнародний розшук Інтерполу Віктора Януковича.
Мені дуже рідко за останній час приходиться оприлюднювати приємні новини. Я змушений констатувати позитивні зрушення в роботі правоохоронних органів. Під тиском громадськості, журналістів, окремих народних депутатів за останній місяць відбулось наступне:
1. ГПУ не допустило зняття арешту з 20 млн. грн. Януковича та відкрило кримінальне провадження проти судді Підпалого, який до цього зняв арешт з рахунків Арбузова.
2. Відносно Януковича і його поплічників відкрито кримінальне провадження за ст. 255 КК - злочинна організація, що дозволяє ефективніше розслідувати злочини колишнього режиму.
3. У справі приватизації "Укртелекому" пред'явлено звинувачення екс-президенту Януковичу і він оголошений Інтерполом в міжнародний розшук за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах.
Розумію, що не багато. Але якщо б не громадський тиск, не було б і цього. Будемо більш активні і зміни на краще в нашому суспільстві невідворотно відбудуться!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама