Днепродзержинск: коррупционеры возвращаются! - Куприй

Народный депутат Украины из Днепродзержинска Виталий Куприй назвал «позором» возвращение на должность вице-мэра нашего города Сергея Понизова.
«Влада повертає на посади корупціонерів режиму Януковича
Неприємна інформація надійшла до мене сьогодні з рідного міста Дніпродзержинськ. Міський голова і довірена особа Януковича Станіслав Сафронов повернув на посаду заступника по ЖКГ свого давнього колегу-регіонала Сергія Понізова.
Нагадаю, що саме цей чиновник був організатором численних корупційних схем в місті, вірно обслуговував президентську вертикаль і сумлінно носив наверх багатомільйонні відкати. Навіть після 3-х місячного перебування в СІЗО він не покаявся і продовжував розробляти і втілювати в життя свої махінації, попередньо затвердивши який саме відсоток хабарів буде принесений ним на «блюдце с голубой каемкой» своїм босам.
Ось тільки декілька таких оборудок:
http://nashreporter.com/readnews.php?read=1762
http://vlada.kiev.ua/gos…/polmilliona-demontazh-zdaniya.html
http://gorod.dp.ua/news/90229
По деяким «проектам» Понізов «ефективно» співпрацював з Олександром Вілкулом, коли той ще очолював Дніпропетровську обласну державну адміністрацію. Мова йде про освоєння державних субвенцій на відселення більше 100 родин зсувонебезпечної зони Шамишиної балки, де квартири переселенцям закуповувались по цінам в півтора вищім за ринкові. Саме при проведеннні протизсувних заходів в цій балці горе-чиновник зумів двічі виділити до мільйона гривень на демонтаж одних і тих же аварійних будинків.
Я особисто добивався відкриття кримінальних проваджень проти Сергія Понізова. Але його впливові покровителі, які справно отримували свою долю награбованого у народу, не давали можливість відправити в тюрму цього пройдисвіта. Коли стало зрозуміло, що правоохоронці не спроможні боротись з ганебними явищами в Дніпродзержинському ЖКГ, я звернувся до тоді заступника голови Дніпропетровської ОДА Генадія Корбана з проханням втрутитись.
Коротка розмова «по душам» в кабінеті у Корбана зробила більше ніж моя п’ятирічна боротьба. Понізов написав заяву про звільнення. Місто потрохи стало оживати. І тут знову такий ляпас – повернення регіонала-корупціонера на посаду заступника міського голови по ЖКГ (поки у статусі виконуючого обов’язки). Куди дивиться обласна влада, чим займається гарант Конституції? Питання риторичне.
Ситуація просто ганебна. Моє місто має 250 тисяч населення, бюджет як в обласних центрах Житомир, Рівно або Хмельницький. А житловий фонд, вулиці, комунальне господарство в такому жалюгідному стані, що й порівняти з цими містами важко. І при такій кадровій політиці перспектив змін на краще не видно навіть на горизонті!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама