Днепродзержинская «Свобода» объявляет гражданскую мобилизацию

Об этом пишет активист местной «Свободы» и волонтерского движения Сергей Злючий.
«26.03.2015, був би звичайний день "свободівської" волонтерської групи, коли б до нашого штабу не завітали два воїни, які пройшли серйозні випробування протягом останніх місяців. Обидва, і Юрій, і Анатолій, один - після 5-ти місячного полону і контузії, другий - після важких боїв і майже втрати руки та кількох серйозних операцій, - прагнуть потрапити знову на фронт... Мотив прагнення протягом зустрічі був озвучений багато разів: "Там наші хлопці"... Нам вдалося розговорити воїнів і шкода, що поруч не було гарної камери нашого відеолітописця Сергія Петренка - спогади про живих і загиблих, про кумедні і трагічні хвилини були емоційними і щирими. Їхня правда - важка і жорстка, але вона ще знайде шлях до сторінок нашої Історії, до наших сердець...
Протягом дня ми зібрали посилку нашим землякам і побратимам, які стоять під Маріуполем. Облегшені берци, спортивні кросівки, літні шкарпетки, ліки, вітаміни, мед і чай - відправлені через НП. Також нині отримали замовлені на минулому тижні 5 тактичних ліхтариків. Здається, нам вдалося знайти метал для виготовлення 700-літрового нагрівального баку для бійців 54-ї бригади. Хоча, докупляти металеві листи прийдеться неодмінно. Замовили 50м електрокабелю для 128-ї бригади. Працюємо. Протягом 25-26.03.2015 до волонтерської скарбниці надійшло 600грн.
Товариство, увага - цивільна мобілізація!
Для виготовлення на нашій базі у гімназії №11 трьох сіток протягом наступних вихідних 28-го та 29-го березня ПОТРІБНІ РУКИ! Багато! Велике прохання - ДОЛУЧАЙТЕСЯ! Долучайтеся самі і запрошуйте друзів та родичів. Сплести ці сітки треба терміново! - на наступному тижні маємо їх везти у бойовий підрозділ.
Товариство, нагадуємо, що допомогу для Війська можна занести до нашого офісу за адресою: м. Кам'янське (Днєпродзєржинск),
вул. Широка, буд. 7, оф. 30 (другий поверх).
Кошти для Війська можна перерахувати на картку у Приватбанку:
№ 4149 4978 1211 1757 на ім'я Омельяненко Іван Вікторович.
Контактний тел. 097-508-78-73, Сергій Дмитрович
Прохання поширити у групах і приватних аккаунтах!
Слава Україні! Слава Героям!», - пишет Злючий в социальных сетях.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама