Днепродзержинские волонтеры ищут юриста

Об этом сообщает активист Сергей Злючий.
«Про 14.12.2014...
Нині нарешті отримали 14 довгоочікуваних комплектів теплого одягу куртка+комбез. Одяг надзвичайно теплий! На цю мить можна говорити про його не високу ціну у порівнянні з тією, яку правлять у спецмагазинах: за 14 комплектів ми заплатили відкладені раніше 9400грн. Є питання щодо зручності цього комплекту у певні моменти, але замерзнути в ньому точно неможливо... Нині ж ми пристали на пропозицію наших друзів та перетрясли один з лівобережних секенів на предмет наявності зимових спальних мішків і відібрали для Війська 10шт. на загальну суму 1600грн. Завтра для 8-х з придбаних мішків замовлю мішки і буде все фірмово. До цих витрат слід додати вчорашню сплата 340грн. за електричну сушарку і додати 480грн., сплачені як половину за придбану бензопилу, то отримуємо витрати за два дні в сумі 11800грн. і, разом з цим, - майже порожню скарбницю... А враховуючи поповнення нашої скарбниці за два відпрацьованих дні у розмірі 200грн., то про наш гарний настрій можна не говорити...
Хоча, слабким променем радості нам все ж таки сяйнуло від солідної посилки, переданої п. Оленою П. з німецьким спеціальним зимовим одягом, шкарпетками, шапками, рукавичками, литковими крагами, термобілизною і галетними каріматами. Протягом дня містяни приносили різноманітний теплий одяг та їжу. Всім, хто разом з нами не кидає напризволяще та дбає про наше Військо ми висловлюємо щиру і гарячу подяку. Ми працюємо!
Важко про це говорити, але приходиться: маємо вже понад півтора десятка загиблих наших земляків. Практично у всіх, хто загинув, захищаючи Україну від зовнішньої і внутрішньої агресії, залишилися близькі, яким потрібна юридична допомога для отримання всіх державних зобов'язань щодо родин, які втратили рідних у війні. Сьогодні ми спробували працювати з юристом, але фах його є вузькоспеціальним і нам це не підійшло, хіба якісь приватні поверхневі поради. Завтра будемо спілкуватися з іншим юристом. Можливо це спілкування буде більш корисним і глибоким. Отже, товариство, шукаймо волонтера-юриста, який зміг би хоча б інколи консультувати родини загиблих у війні.
Наразі ж, товариство, не забуваймо: наближається празник Св. Миколая. Ми готуємо поїздку до підшефних частин нашого Війська, долучайтеся творчо і матеріально! Повторюю категорично, для Війська потрібні: светри, пуловери, вовняні шапки, шалики, теплі шкарпетки, повстяні устілки, тепла спідня білизна, висококалойрійна їжа, овочі, вітаміни, ліки, вологі серветки, зимові спальні мішки, ковдри, карімати.
Нагадуємо: допомогу для Війська можна занести до нашого офісу за адресою:
м. Кам'янське (Днєпродзєржинск), вул. Широка, буд. 7, оф. 30 (другий поверх).
Кошти для Війська можна перерахувати на картку у Приватбанку
№ 4149 4978 1211 1757 на ім'я Омельяненко Іван Вікторович.
Контактний тел. 097-508-78-73, Сергій Дмитрович
Прохання поширити у групах і приватних аккаунтах!
Слава Україні! Слава Героям!», - пишет Злючий в социальных сетях.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама