Днепродзержинский депутат собирается штурмовать Администрацию президента

Народный депутат из Днепродзержинска Виталий Куприй также комментирует действия одесского губернатора Михаила Саакашвили.
«Дивлюсь на боротьбу Саакашвілі з корупціонерами і хочу сказати "Так тримати!".
Я впевнений, що Порошенко відчуває себе вкрай неспокійно від кожного удару Міхо по його підлеглим. Як не крути, а всі корупційні ниточки ведуть на Банкову.
Сьогодні Саакашвілі поки що боїться називати речі своїми іменами. Ми ніде не чуємо прізвище Гаранта порушення конституційних прав людей. Але крок за кроком, слово за словом риторіка буде змінюватись. А як же?
Прокурор винен. А хто його призначив? На митниці корупція. А чия кандидатура очолює контролююче міністерство? Куди поділась обіцянка Порошенка про відкрите небо?
Почекаю, доки Міхо накопичить негативну енергію і запропоную йому йти на штурм Банкової. Разом, пліч о пліч, здолаємо недоЯнуковича!», - пишет Куприй в социальных сетях.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама