Днепродзержинского свободовца оштрафовали за памятник Дзержинскому - видео

Административная комиссия Днепровского района Днепродзержинска приняла решение оштрафовать активиста местной «Свободы» Тимофея Танцуру за расклейку листовок на постаменте памятника Дзержинскому. Об этом сообщил сам Танцура.
«Відбулось засідання адміністративної комісії Дніпровського району де розглядався протокол про адміністративне правопорушення, виписаний на мене за розклеювання пам'ятника дзержинському фотографіями жертв ВЧК. Одразу скажу, що не дивлячись на весь абсурд, комісія наклала на мене штраф у розмірі 340 грн. На мою аргументацію, що діє закон України про засудження комуністичного режиму вже майже рік комісія просто не відреагувала. Також я наголошував на пункт 3 статті 5 вищезазначеного ЗУ - "Держава заохочує та підтримує діяльність неурядових установ та організацій, які проводять дослідницьку та просвітницьку роботу стосовно злочинів, вчинених представниками комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів."
Тобто, мої дії держава має схвалювати, але в реальності все навпаки. Ще згадую вечір того самого 2 лютого, коли прихильники Кузьменка наклеювали світлини свого кумира на те саме місце. Поліція бачила це все дійство і ніяк не перешкоджала.
Це все наводить на одну думку - систему треба знищувати. Тільки повна заміна людей з совкомим на людей з новим Українським світоглядом! Повна і нечасткова люстрація всіх шаблів виконавчої влади! Тільки так можна будувати нову Українську державу. Слава Нації!», - пишет Танцура в своем фейсбуке.
Видео заседания админкомиссии смотрите здесь:
https://www.youtube.com/watch?v=rpeWEhn1c8E
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама