Днепропетровского губернатора будут судить из-за качества дорог

Об этом сообщает сельский голова Елизаветовки, что под Каменским, Максим Голосной.
«Як заставити губернатора працювати?
Не знаю як Вас, але мене реально дістали роздовбані дороги на Дніпропетровщині. По радіо і тв 24 години на добу звітують з піною у роті про реальні реформи та шаленні покращення , але дивлячись на стан дорожнього покриття розумієш як смачно ВСІ БРЕШУТЬ!
Думаю притягти губернатора до суду, і публічно довести його протиправну бездіяльність. (перший позов планую після 8 березня)
МИ ВЖЕ ДВА ДНІ В ПРИСУТНОСТІ СВІДКІВ ГОТУЄМО ДОКАЗОВУ БАЗУ У ВИЛЯДІ ДЕФЕКТНИХ АКТІВ НА ДОРОГАХ ОБЛАСНОГО ТА МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ!!!
(не виключаю. що запустимо дрон у напрямку м. Нікополь, Кривий Ріг та пгт. Кринички, щоб показати маштаби руїни)
Через с. Єлизаветівка проходять відразу дві дороги обласного та місцевого значення , одна на балансі облавтодору, інша на балансі " обл жкп" , але обидві добряче занедбані. З 2016 року МИ намагалися "ладиком" вирішили ці питання і просили очильників області своєчасно відремонтувати , або передати НАМ на баланс проблемні ділянки. Весь цей час нас або ігнорували , або передавали проблемні шляхи не нам , а "обл жкп". Як наслідок, грошей нема і все розбите залишилось розбитим. Дороги на Миколаївку практично не існує , є лише напрямок по якому може перестати ходити маршрутка. І що найцікавіше всі мовчать. Їздять , б'ють свої автівки і мовчать, хоча в селі є і юристи і адвокати і бізнесмени і родичі суддів та прокурорів. Але завдяки цій мовчазній згоді, така ситуація триває вже декілька років.
І ось мене ця ситуація дістала і я вирішив пред'явити позов про протиправну бездіяльність губернатору Дніпропетровщини та іншим відповідальним особам.
P. S
Що заважає представникам патрульної поліції кожні 7 днів складати адмін протоколи на балансоутримувачів занедбаних автошляхів, ВИ та ваші рідні так само їздять по цім ямам?», - написал Голосной в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама