Дорогі наші воїни, захисники!

Щиро вітаю вас зодниміз найважливіших національних свят – ДнемЗбройних Сил України.6 грудня 1991 року набрав чинності Закон «Про Збройні Сили України», а у 1993 році цю дату зробили святом.
Сила та міць української держави – у потужній армії та вірі народу.Бажаю міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовціусім хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі країни.Ви захисникигромадян і опора України, спадкоємці високої слави українського козацтва і переможців фашизму.
У день Збройних Сил України до привітань від друзів та рідних, від побратимів та командирів приєднується і багатотисячний колектив профспілки «Металургів» Дніпровського металургійного комбінату.Мирного неба всім нам, благополуччя і процвітання нашій рідній Україні.Вірю, що ЗСУі надалі виконуватимуть свій обов’язок з честю.
Зі святом вас, шановні воїни!
Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів» ДМК.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама