Двое каменчан завтра выйдут на суперпоединки

Завтра в Киеве пройдет очень крупный престижный турнир по боям без правил WWFC 9. Об этом сообщается в группе WWFC - World Warriors Fighting Championship в социальных сетях.
«На турнірі WWFC 9 пройде бій між колишнім претендентом на титул WWFC Олександром Барабашом та Олегом Плотніком.
Переможець цього бою стане наступним претендентом на бій за титул WWFC проти діючого чемпіона Енді Янга.
Колишній претендент на титул Всесвітньої Ліги WWFC Олександр Барабаш на професійній кар’єрі провів 7 поєдинків, і всі в рамках турнірів WWFC. В 6 боях отримав перемоги, три з яких больовими прийомами, дві перемоги технічними нокаутами та один бій дійшов до рішення суддів. Має Олександр одну поразку в бою за вакантний титул WWFC від Енді Янга зупинкою лікарем.
Його противник Олег Плотнік також всі свої поєдинки провів під егідою WWFC на турнірах Road To та виборов собі шанс битись у претендентському поєдинку. Почав свою кар’єру професійного бійця у лютому цього року, та вже провів 4 поєдинки. В трьох боях отримав перемогу, один технічним нокаутом і два рішенням суддів. Також має одну поразку рішенням суддів у своєму професійному дебюті», - говорится в сообщении.
Интересно, что Олег Плотник – каменчанин, воспитанник спортклуба «Адреналин». Кроме него, в завтрашнем турнире примет участие еще одна наша землячка из «Адреналина», чемпион мира Светлана Гоцык. Турнир пройдет во Дворце Спорта Киева, начало – в 18 часов 30 минут.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама