Этап революции начинается в донецких степях, - лидер каменского «Правого сектора»

Лидер каменской городской организации «правого сектора» Аскольд Можейко делится впечатлениями о своем пребывании в Донбассе и участии в экономической блокаде.
«Вчора група кам*янчан прибула з Донецької області. Там ми брали участь у блокаді торгівлі на крові разом з побратимами з добровольчих батальйонів Донбас, ОУН, Айдар, Кривбас, козацтва, самооборони Маріуполя і іще цілої низки українських патріотичних організацій. Час від часу з*являлися поодинокі люди і вливалися до нашого табору - місце і робота знаходилося всім. Без перебільшення можна заявити, що нам пощастило взяти участь в історичній події, яка найближчим часом змінить Україну. Черговий етап Революції розпочався не в Києві, а в донецьких степах. Тепер не важливо (в смислі історії), буде в силовий спосіб розігнано добровольців чи блокада буде й далі розвиватися більш-менш мирно, назад вороття немає.
Цікава атмосфера панує в таборі: це вже не цивільний майдан, відчувається тверде й розумне військове керівництво процесом. Голос командира перекриває будь-який галас і непорозуміння, а ініціатива тільки заохочується. Табір виріс прямо на очах, в прямому смислі нізвідки, при температурі - 23 градуси! Я знов пишався своєю нацією, бо навряд зараз в Європі існує ще якийсь народ, здатний на таку самоорганізацію у важких умовах під зовнішнім і внутрішнім тиском (хіба що фіни, за що їм респект і уважуха). Одвічний Арійський дух воїнів-кочовників виявився незнищенним.
Це тільки початок, далі буде. Тож приєднуйтеся або не заважайте. Слава Нації!», - пишет Можейко в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама