Европейцам рассказали о Коломойском и Сафронове

В Днепродзержинске побывали представители миссии ОБСЕ. Об этом сообщил лидер местной организации ВО «Свобода» Александр Залевский.
«8 квітня 2015 року, до офісу нашого осередку ВО "Свобода" завітали представники місії ОБСЄ.
Відзначу, що це не перша наша зустріч. За останні роки ми зустрічалися кілька разів. Як завжди розмова була досить різноманітною і пізнавальною. Гостей цікавила наша позиція з ключових питань політики країни і реформ, корупції в уряді, зняття з посади Коломойського. Також напрями роботи осередку у місті, позиція щодо чинного "мера", майбутні місцеві вибори та думку "Свободи" щодо об'єднання політичних сил.
Особливу увагу іноземці приділили нашому волонтерському центру. Його керівник, Сергій Злючий, розказував як у нас організована робота, за яким принципом обираємо підрозділи для спрямування допомоги, досягнення за майже 11 місяців праці...
Цікаво, що гості і пан Сергій зійшлися на темі польської культури, поезії, нобеліанта Чеслава Мілоша та його українських перекладів, що їх кілька років тому зробив Сергій Злючий... Ми розказали представникам ОБСЄ про роль польської діаспори у розбудові нашого міста, запросили відвідати костел. А пан Сергій подарував книжечку тих самих своїх перекладів Чеслава Мілоша.
Цікава і неординарна зустріч», - пишет Залевский в соцсетях.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама