«Горгаз» надо вернуть в коммунальную собственность, - каменская «Свобода»

Лидер Каменской организации ВО «Свобода» Дмитрий Кропотов обнародовал заявление парторганизации по поводу вчерашнего отключения подачи природного газа на ТЭЦ, из-за чего без тепла осталась большая часть правобережной стороны города.
«Офіційна позиція Кам'янського осередку ВО "Свобода" з приводу припинення подачі газу на ТЕЦ 22.12.16р.
"Свавілля приватних монополій, що знаходяться у власності олігархів, досягло свого апогею. Виявляється, можна образитись на незадовільну оцінку своєї роботи, дану депутатами міської ради і поставити велике промислове місто під загрозу надзвичайної ситуації. Так сталося із відключенням Дніпропетровськгазом нашої ТЕЦ від газопостачання. Неодноразово представники «Свободи» на всіх рівнях заявляли, що існування приватних монополій – це загроза національній безпеці. В Нашій «Програмі захисту українців», яка написана ще у 1995 році, чітко написано: «Повернути до комунальної власності територіальних громад підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло- і водопосточання та водовідведення». Підтвердження нашої правоти ми побачили сьогодні. Вони принижують громадян міста, ставлячись до них, як до скотів в божевільних чергах, творять беззаконня, безконтрольно відключаючи цілі будинки від блакитного палива, тепер от ціле місто повинно стати перед газовими баригами на коліна. Вимагаємо реакції від правоохоронних органів , антимонопольного комітету і органів державної влади. А людей закликаємо спрямувати свій гнів не на депутатів міської ради, а на газового монополіста, оскільки він єдиний, хто винен в цій ситуації."
P.S. Хоч подача і відновлена, проблема нікуди не зникла», - пишет Кропотов.
Напомним, вчера «Днепропетровскгаз» отключил подачу газа на ТЭЦ, официально объясняя это долгами предприятия. Лишь после сложнейших переговоров мэра Каменского Андрея Белоусова с руководством «Днепропетровскгаза» и «Нафтогаза Украины» подача газа была возобновлена. Ранее сессия Каменского городского совета выразила недоверие руководству местного «Горгаза», однако мэр наложил вето на это решение депутатов.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама