Город помогает беженцам и военным

В Днепродзержинске продолжается кампания по сбору пожертвований для беженцев из зоны боевых действий на Юго-Востоке Украины и для украинской армии.
Как сообщил активист местной «Свободы», известный в городе поэт Сергей Злючий, только за два дня было собрано свыше 2 тысяч гривен.
«31.07.2014 і 01.08.2014 роботи було дуже багато.
Протягом двох днів приймали і передавали біженцям харчі і одяг. За два дні надійшло від наших земляків 2200грн. Вчора на придбання круп, макаронних виробів і олії для біженців було витрачено 212грн., а за пересилання "НП" двох бронежилетів було витрачено 62грн. Нині було витрачено відповідно - на харчі 220грн. і за пересилання бронежилета 60грн. Всі витрати підтверджені документально.
Щойно вчора закінчили передавати біженцям пожертву - три ящики курячих яєць, а вже сьогодні наші прихильники передали біженцям, хоч і невелику, але свіжу партію курячих стегенець. Отримане вчора дитяче ліжко, плануємо завтра передати до гуртожитку на пр. Конституції.
Сьогодні прийшлося спілкуватися з представником влади: люди скаржаться на неможливість отримання матеріальної допомоги. Після тривалої розмови мені таки було обіцяно з наступного тижня розпочати процес виплати цієї матеріальної (невеличкої, але...) допомоги. Разом з тим, сьогодні ж, до Війська через нашого земляка-десантника був переданий 1 бронежилет зі щойно отриманих та три аптечки з препаратом CELOX.
Товариство, увага!
На сьогодні залишається гострою потреба у дитячих возиках ("колясках"), постільній білизні, кухонному приладді та електрообладнанні - електрочайники, кип'ятильники, електроплитки. Так само гостро не вистачає каструль... Окреме прохання: друзі, НЕ несіть жодного одягу! - не встигаємо віддавати того, що є в наявності, а місце для його зберігання є досить маленьким», - пишет Злючий в фейсбуке днепродзержинской «Свободы».
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама