Государство должно быть ответственным перед своими гражданами, - каменской депутат

Народный депутат Украины от Каменского Александр Дубинин поддержал ряд экологических законопроектов в Верховной Раде.
«У грудні 2003 року Генеральною Асамблеєю ООН за ініціативи в т.ч. і України було прийнято рішення про відзначення 26 квітня Міжнародного дня пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Генеральна Асамблея ООН також закликала держави-члени ООН широко відзначати цей день та проводити з його нагоди відповідні заходи. Цього пленарного тижня підтримав прийняття Верховною Радою за основу низку екологічних законопроектів, серед яких:
- проект Закону про внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему (№6624),
- проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо виплати грошової компенсації на харчування дітей) (№6230),
- проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства з питань поводження з радіоактивними відходами (№6089).
Держава має бути відповідальною перед своїми громадянами. Вирішення поточних питань, як то проблеми у забезпеченні харчування дітей-чорнобильців, та планові довгострокові заходи із забезпечення екологічної безпеки важлива складова створення сприятливих умов для життя та безпеки населення», - пишет Дубинин в соцсетях.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама