Индусы «купили» налоговиков?

С таким предположением выступил народный депутат из Днепродзержинска Виталий Куприй, комментируя ситуацию вокруг ПАО «Арселор Митал Кривой Рог» (бывшая «Криворожсталь»).
«Що ж це відбувається, друзі? В той час, коли нам уряд розповідає, що не має коштів на соціальні проекти та вводяться нові місцеві податки, певні чиновники-податківці за рахунок корупційних дій нахабно намагаються пограбувати український народ.
Після перевірки господарської діяльності ПАТ «АрселлорМітал Кривий Ріг»(колишня "Криворіжсталь") податкова нарахувала близько 1,5 млрд. грн.! податків, які повинні бути сплачені до бюджету. Не оцінюючи законність дій податковців при нарахуванні хочу повідомити про наступне.
Підприємство оскаржило в суді вимогу податкової та виграло першу та апеляційну інстанції. Податкова подає до Вищого адмінсуду касацію і справа призначається до розгляду. Але потім один працівник податкової з невідомих причин відмовдляється від півторамільярдної скарги. Наступного дня його керівник пише до суду що це було помилково. Але ще через декілька днів керівник керівника знову відмовляється від стягнення до бюджету так необхідних державі грошей.
Питання: скільки ж треба заплатити хабара Голові державної фіскальної служби, щоб з такою легкістю маніпулювати мільярдами та грати в суді в піддавки? Вважаю це замахом на злочин і вимагаю у Генерального прокурора та Прем'єр-міністра рішучих дій по зупиненню корупції в податковій та забезпечення об'єктивного розгляду вищезазначеної справи у Вищому адмінсуді», - пишет Куприй в социальных сетях.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама