Иск каменского депутата о краже 200 миллионов рассмотрит суд

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй добился судебного разбирательства по поводу хищения 200 миллионов гривен в Министерстве обороны.
«15 січня суд розгляне мою скаргу на покривання НАБУ корупції у Міноборони!
Ще 26 грудня я направив до НАБУ заяву про те, що за сприяння Міністра оборони Полторака у армії було вкрадено 200 мільйонів гривень. В результаті цієї корупційної оборудки скандально відома компанія "Трейд Коммодіті" лише на папері "поставила" військовим 13 000 тон пального для літаків, оскільки не мала його у наявності взагалі.
https://m.facebook.com/story.php
Проте директор НАБУ Артем Ситник надав вказівку своїм детективам не реєструвати мою заяву і я був змушений оскаржити його бездіяльність до Соломенського райсуду м. Києва, вул. Шутова, 1. Справа потрапила до судді Кізюн Л.І., яка почала її розгляд ще 4 січня.
Цікавим є факт того, що розгляд моєї скарги в цей день не відбувся і був перенесений на 15 січня о 15:10. Причина проста: детектив НАБУ почав обманювати суддю, кажучі що вони вже розслідують цю справу, а мій представник спростував цю брехню. І суддя вирішила ретельно розібратись.
Такого цинізму я ще не бачив. Відверта брехня набушників для покривання військових злочинів?! Ну ну», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама