Как в Днепродзержинске ОСМД создают…

Как известно, в Украине внедряется очередная коммунальная «реформа» - ЖЭКи скоро будут упразднены, вместо них жильцов многоэтажных домов пытаются всеми правдами и неправдами загнать в Общества совладельцев многоквартирных домов (ОСМД по-русски или ОСББ по-украински). Директор музея истории Днепродзержинска Наталья Буланова очень метко описала процесс «добровольного» создания ОСМД.
«…Повертаючись додому, побачила біля підїзду натовп - зібрання людей, які планують у нашому будинку організувати ОСББ. Ініціатори - якісь дуже мутні "старші" підїзду (і справді пенсійного віку, такі собі бабульки-одуванчики), заангажовані, кожна з якимсь аркушом в руках. Було кілька крикунів, які за ідею готові були буквально порвати інакодумців. Один з них, на вигляд тітушка, повідомив, що він багато зробив для міста, поклавши тротуарну плитку (звісно ж, не задарма). Сусіди сказали, що це колишній бандит з 1990-х. Враження якоїсь вакханалії, людей залякували, що без ОСББ життя не буде, треба негайно створювати. Ініціатори - не комунальники, не юристи, абсолютні вар'яти, яким швидше треба дорватись до такого солодкого ПИРОГА... З такими людьми не те, що ОСББ, а на чотирьох метрах городу не хочеться мати спільну власність. Невже скрізь зараз таке відбувається?!», - пишет Буланова в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама