Каменчан приглашают на встречу с Саакашвили

Об этом сообщает общественный активист Сергей Кук.
«Шановні Кам'янчани та гості нашого міста. Запрошуемо Вас на зустріч з головою політичної партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі", колишнім Президентом Грузії Михайлом Саакашвілі, яка відбудеться 20 вересня о 18-30 на Європейській площі, у центрі міста Дніпро. Ви почуете те, про що не кажуть з екрана телевізора! Змінемо Україну разом! Прошу максимальний репост, та розповсюдження інформації серед друзів та знайомих. Бажаючих прийняти участь запрошуємо на МАЙДАН ГЕРОЇВ АТО,біля "ОПТИКА" о 17:00,для організованої поїздки!! Відправка автобусів о 17:20! Запис бажаючих по тел. 098-728-5325,або на "messenger"», - пишет Кук в социальных сетях.
Напомним, завтра Саакашвили планирует посетить Днепропетровскую область и выступить на митингах в Верхнеднепровске и Днепре.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама