Каменчанам дали ответ на петицию о создании маршрута «Соцгород – Левый берег»

В конце января на сайте Единой системы местных петиций появилась петиция с требованием создать маршрут автобуса для сообщения Соцгорода с Левым берегом Каменского. Петиция набрала необходимое количество голосов поддержки каменчан, и 18 марта на нее был дан официальный ответ.

«Інформуємо, що міські автобусні маршрути загального користування здійснюють перевезення пасажирів у відповідності до укладених договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Кам’янському та затвердженого розкладу руху та графіку руху у паспортах маршрутів.
Повідомляємо, у відповідності до наказу Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом» процедура відкриття міського автобусного маршруту загального користування передбачає: обстеження пасажиропотоків з метою вивчення попиту населення на пасажирські перевезення; проведення обстеження доріг та визначення заходів, необхідних для облаштування (до облаштування) міського автобусного маршруту; складання розкладів руху, виготовлення, узгодження та затвердження схеми автобусного маршруту; здійснення пробного рейсу. До початку здійснення перевезень на автобусному маршруті загального користування, що відкривається, організатору пасажирських перевезень необхідно: скоординувати розклад руху автобусів на маршруті з іншими автобусними маршрутами, а також з розкладами руху інших видів пасажирського транспорту, провести в установленому законодавством порядку конкурс на визначення автомобільних перевізників для роботи на автобусному маршруті загального користування, забезпечити на автобусних маршрутах загального користування контроль за рухом автобусів. Також після завершення процедури відкриття маршруту та проведення конкурсу вартість проїзду на маршруті буде затверджена рішенням виконавчого комітету.
Ураховуючи вищевикладене повідомляємо, що після здійснення вищевказаних заходів управлінням транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради буде розглянута можливість щодо відкриття міського автобусного маршруту загального користування «Соцмісто – Лівий берег». 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама