Каменчане благодарят депутата от «Батьківщини» за помощь

В редакции «Кстати+» поступило письмо-благодарность от жителей дома №55 по улице Ярославской.

Люди благодарят депутата городского совета от ВО «Батьківщина» Виталия Чернявского за решение их проблем.
"У нашому дев'ятиповерховому будинку над шахтою ліфту протікав дах, про це неоднаразово повідомлялось в КП ДМР “Управляючу компанію”, як зі сторони ТОВ “АБС БІЛД СЕРВІС”, так і зі сторони мешканців будинку. Нажаль, допомоги ми так і не дочекалися.
У вирішенні цього питання нам допоміг депутат нашого округу Чернявский В.Г. Дах над шахтою ліфту було повністю відновлено. За що йому щиро вдячні!
У нашому будинку вхід у підвал знаходиться на вулиці. Багато років він був в аварійному стані. Знову ж таки, неоднаразово зверталися в “Управляючу компанію” з проханням відновити його. Але безрезультатно.
Завдяки депутату Чернявскому В.Г., який надав необхідні матеріали для ремонту, вхід у підвал було відновлено мешканцями нашого будинку”, - говорится в письме жителей дома №55 по улице Ярославской. 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама