Каменчане благодарят своего депутата облсовета

Сегодня в нашу редакцию пришло письмо-благодарность, подписанное двумя десятками человек, в адрес депутата Днепропетровского обласного совета от ВО «Батькивщина» Елены Плахотник.
Коллектив Днепровского государственного технического университета благодарит Елену Александровну за помощь в установке остановочного павильона возле здания ДГТУ на Днепрострое.
В письме говорится:

«Приємний сюрприз!

Всі помітили, що біля Дніпровського державного технічного університету по вул. Дніпробудівській, з’явилася нова стаціонарна зупинка маршрутного таксі № 10. Вона сучасна, красиво вписується в інтер’єр. Коротше кажучи, радує око. Це стало можливим завдяки небайдужості і наполегливості депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина», доктора економічних наук, професора кафедри економіки та організації виробництва Олені Олександрівні Плахотнік.
Колектив Дніпровського державного технічного університету та мешканці Дніпробуду щиро вдячні Олені Олександрівні за такий приємний сюрприз!
Олено Олександрівно, нехай Ваша діяльність й надалі приносить тільки радість і задоволення! Чуйне та добре відношення до людей супроводжує всі Ваші починання!». 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама