Каменчанин стал лучшим тренером Украины

Об этом сообщает ректор Днепровского государственного технического университета Александр Коробочка.
«Ігор Володимирович Губарєв – відомий у країні спеціаліст з шашок, заслужений тренер Україні, який виховав цілу плеяду спортсменів - чемпіонів України, Європи і світу. І свої лідируючі позиції він не втрачає. Ось і днями, коли національною федерацією шашок України спільно з Міністерством фізичної культури і спорту були відзначені кращі тренери України за підсумками виступів спортсменів у 2018 році, у номінації «КРАЩИЙ ТРЕНЕР 2018 РОКУ» Ігор Володимирович здобув впевнену перемогу. Відбулося нагородження під час урочистої церемонії закриття чемпіонату України з міжнародних шашок (шашки-100) серед молоді, який проходив з 31.01.2019 по 07.02.2019 у м. Вінниці. Таке визнання Ігор Володимирович Губарєв отримав за підсумками виступів спортсменів у змаганнях, як серед юнацтва, так і серед дорослих. На рахунку його вихованців у 2018 році перемоги на чемпіонатах світу та Європи. Безліч перемог на змаганнях всеукраїнського рівня, троє шашкістів отримали у минулому році почесне звання «Майстер спорту України».
Проте, тільки цим професор кафедри фізичного виховання ДДТУ Губарєв І.В. не обмежується. Він посів третє місце у номінації «Кращий дитячий тренер 2018 року», - пишет Коробочка в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама