Каменчанина предлагают назначить губернатором Днепропетровской области

Соответствующая петиция подана на имя президента Украины Владимира Зеленского. Автор просит главу государства назначить днепропетровским губернатором сельского голову Елизаветовки Максима Голосного.
«Голосний Максим Ігорович - діючий голова Єлизаветівської сільської ради, громадський діяч та правозахисник. Ініціатор багатьох антикорупційних розслідувань та кримінальних справ відносно корумпованих посадовців. З часів Януковича та Олександра Вілкула веде боротьбу з розкраданням бюджетних коштів та свавіллям, яке покривають очільники обласної та районних адміністрації.
- Приймав участь у протидії медичній та земельній реформам, запроваджених за ініціативи губернатора Олександра Вілкула.
- Ініціював перший в Україні місцевий референдум.
- Неодноразово вигравав суди у прокурора Дніпропетровської області та інших корумпованих правоохоронців.
- Викривав розкрадання коштів на будівництві доріг в Дніпропетровській області під керівництвом діючого губернатора Валентина Рєзніченко.
З 2016 року як голова органу місцевого самоврядування, веде судову боротьбу з газовими монополіями та порушеннями в сфері газопостачання, за відновлення конституційних прав і свобод громадян України.
Постійно стикається зі спротивом та саботажем з боку обласного керівництва, яке перешкоджає незалежним та принциповим політикам, налаштованим на розбудову громади та створення нових можливостей, а не банальний дерибан коштів.
Має великий досвід відстоювання інтересів територіальних громад та досконале знання профільного законодавства. Має репутацію принципового та непідкупного політика та громадського діяча. Це гідна кандидатура на посаду очільника Дніпропетровської області, яку увесь цей час очолювали староформатні політики, з якими він буз змушений вести юридичну боротьбу.
Ця людина здатна навести порядок в Дніпропетровській області - просимо підтримати цю кандидатуру!», - говорится в петиции.
Петиция подана сегодня, 30 мая, и уже собрала 266 голосов из 25000 необходимых.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама