Каменские депутаты против Януковича

Народные депутаты из Каменского прокомментировали вчерашний провал голосования в Верховной Раде за введение санкций против экс-президента Януковича и его окружения.
Александр Дубинин возмущен действиями депутатов из фракции «Блок Петра Порошенко».
«На жаль, можновладці використовували телефонне право, давали вказівки своїм підлеглим у парламенті провалити цю постанову. У підсумку кілька десятків представників пропрезидентської фракції БПП вийшли із зали, щоб не голосувати за санкції. Дивна позиція провладних депутатів», - заявил Дубинин в кулуарах парламента.
Виталий Куприй сообщил, что не голосовал за введение санкций и объяснил, почему.
«Депутати не проголосували за санкції проти Януковича і Ко.
Хочу роз'яснити свою позицію.
Я не голосував за цю постанову оскільки був в цей час на зустрічі з представниками Миколаївського морського торговельного порту. Їх права зараз брутально порушує влади про що ми сьогодні спільно заявили на прес-пойнті.
Безумовно я б проголосував за санкції. Але!
В постанові пропонується внести на розгляд Ради національної безпеки та оборони України пропозиції щодо застосування персональних санкцій за створення реальних та/або потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяння терористичній діяльності (додаються).
Проте це далеко не гарантія їх ухвалення. Тобто мова йде про пропозицію.
Таку пропозицію пан Бурбак, який є одним із ініціаторів питання, міг і сам внести на розгляд РНБО, секретарем якого є його товариш Олександр Турчинов. Більш того, сам Турчинов, або інший член РНБО міг би ініціювати застосування санкцій проти Януковича.
А ось я і інші депутати від партії УКРОП запропонували іншу модель. Ухвалити законопроект 5278 від 18.10.2016 про внесення змін до статті 5 Закону України "Про санкції" щодо надання права самій Верховній Раді України застосовувати санкції
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1
Цю нашу ініціативу сприйняв в штики пан Пашинський під час розгляду на Комітеті з нацбезпеки і оборони. А потім успішно зарубав пан Парубій.
Таким чином Верховна Рада наразі позбавлена права застосовувати санкції до будь-кого і винні в цьому ті, хто більш за всіх про це кричить!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама