Каменского депутата загоняют в подвал

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй обвинил премьер-министра Владимира Гройсмана в препятствовании своей политической деятельности.
«Гройсман перешкоджає мені зустрітись з громадою міста Вінниця!
У рамках мого туру Україною з метою надання правової допомоги громадянам, 17 липня 2018 року з 17:30 до 19:00 вінничани чекають зустрічі зі мною. Проте мер Вінниці Сергій Моргунов фактично відмовив мені в законній вимозі надання комунального приміщення для прийому громадян. Мені пропонують зустріч у підвалі!
За наявною в мене інформацією саботаж і порушення законних прав депутата відбувся за прямою вказівкою Володимира Гройсмана. Адже той знає, що в наступний вівторок у програмі Громадська прокуратура ми будемо говорити про відсутність у Прем‘єр-міністра вищої освіти та незаконність знаходження на посаді! Вирішив ускладнити мені життя.
Не вийде! Приїду, піду на штурм цього осиного гнізда. Викидатимемо корупціонерів геть з Вінниці та України!
А зараз направив голові НПУ Князєву заяву про злочин - ст. 351 КК України (Перешкоджання діяльності народного депутата України). Ще поборимось!», - пишет Куприй в социальных сетях.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама