Каменскому депутату рекомендуют строить собачьи будки

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй комментирует скандал вокруг отдыха президента Петра Порошенко на Мальдивах.
«Керівництво армії порохоботів вже не знає як виправдати Мальдивський вояж їх головнокомандуючого!
Мені потрапив скріншот одного з темників, які у всіх гріхах Порошенка звинувачують ... Коломойського!!! У кращих традиціях пропаганди Гебельса як мінімум аморальну поведінку президента намагаються пояснити тим, що в Україні живуть адвокат Андрій Смірнов і журналіст Світлана Крюкова. І саме вони колись були поряд з Корбаном, а тепер після спілкування з Женевою розпускають чутки - за що і будуть покарані)
Все це нагадує мені епізод із твору Булгакова «Собаче серце»:
- Слухи о марсианине в Обуховом переулке ни на чём не основаны. Они распущены торговцами с Сухаревки и будут строго наказаны!
Ну і насмішили мене рошенівці. Хоча чомусь про мене в своїх темніках нічого не пишуть, хоча Ігор Валерійович мій безпосередній керівник)) Ні, зрозумів, зі мною інша стратегія.
Висадили десант ботів на мою фб-сторінку і намагаються переконати мене щоб я будував собачі будки, закуповував зброю для армії і дивився не за Порошенком, а краще за його другом Путіним», - пишет Куприй в социальных сетях.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама