Каменскому депутату сорвали встречу с избирателями

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй не смог встретиться с жителями Тернополя.
«Мій приїзд у Тернопіль закінчився прикрим інцидентом. Міський голова від партії Свобода злякався мого антикорупційного розслідування і намагався у телефонному режимі зірвати мою зустріч з городянами.
Мені прийшлось викликати слідчо-оперативну групу і заявити про кримінальне правопорушення, передбачене ст.351 КК - перешкоджання законним вимогам депутата.
Відповідно до статті 28 Закону України "Про статус народного депутата України" органи місцевого самоврядування (читай міський голова) зобов'язаний забезпечити мене приміщенням для зустрічі з виборцями. Для реалізації своїх прав я ще позавчора направив лист пану Надалу і директору школи номер 26 Ніроді Г.М., який вони отримали в той же день, що підтверджується штампом.
Одразу від них заперечень не було. Але після того як на під'їздах будинків що є поруч зі школою розвісили мої запрошення, нас вирішили в школу не пускати. І зрозуміло чому.
Як виявилось, міський голова Надал замішаний у масштабній корупційній оборудці з котельними міста, незаконно зупинив гаряче водопостачання, порушив Конституцію і вчинив дискримінацію дітей. Саме про це і розповіли мені мешканці міста, але вже на сходах біля входу у школу. З цього приводу готую відповідні заяви.
Проте на теперішній час санкції статті 351 передбачають від штрафу до обмеження волі до трьох років. А це вже НеСвобода!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
Интересно, что в политической биографии Куприя был период, когда он называл себя членом партии «Свобода».


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама