Каменской депутат о «деле Омеляна» и о своем собственном

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй прокомментировал сегодняшнее вручение подозрения в нарушении закона министру инфраструктуры Владимиру Омеляну.
«Сьогодні вранці Інтернет сколихнула новина про те, що НАБУ оголосило підозру Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.
Як зазначає сам Омелян, звинувачують його в «користуванні чи придбанні» машини для брата та недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року. Не густо, якщо міряти в масштабах корупційних оборудок у інфраструктурній сфері – це вам і договори з американською компанією General Electric, тотальне розкрадання «Укрзалізниці», про українські дороги годі й казати.
Дивує той факт, що НАБУ чомусь «не бачить» істинне джерело корупції. Порівнявши щорічні декларації про доходи Омеляна та Прем`єра Гройсмана, хочу сказати, що не там, хлопці, шукаєте.
І Омелян, і Гройсман майже все своє життя працювали чиновниками. Перший починав із МЗС, а інший із Вінницької міськради. Звідки ж такі нечувані статки?
Тільки почитайте, Гройсман володіє земельними ділянками площею понад 3 тис. кв. метрів, двома житловими будинками площею понад 1 тис. кв. метрів, приміщеннями магазинів і квартирами у Вінниці. Має дев'ять годинників брендів Ulysse Nardin, Rolex, Parmigiani, Girard-Perregaux, Breguet, інкрустовані дорогоцінним камінням, запонки. А доходи Прем`єра значно перевищують зарплатню чиновника.
Чи не варто НАБУ припинити виконувати політичні замовлення перед виборами, а викорінювати справжню корупцію в Україні, адже саме за це їм платять зарплатню громадяни?!», - пишет Куприй в социальных сетях.
К слову, НАБУ ведет следствие и против Куприя по подозрению во взятках.
«Кажуть що за часи повноважень збагатився на 60 мільйонів доларів, оскільки начебто допомагаю людям за гроші і продаю кожне депутатське звернення за 5000 доларів.))
Може тут хтось напише з кого я взяв гроші?», - комментирует Куприй.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама