Каменской депутат приглашает на работу

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй приглашает к сотрудничеству бывших и нынешних работников правоохранительных органов для борьбы с коррупцией.
«Останнім часом у мене значно збільшилось роботи по боротьбі з корупцією. Влада вдається до більш цинічних злочинів з розкрадання державного майна, землі, а правоохоронні органи бездіють.
Шукаю колишніх або діючих правоохоронців, які розуміються на кримінальному процесі, знають як доводити до кінця справи проти злочинців, готові приєднатися до команди однодумців для боротьби за справедливість.
В моїх планах, після зміни влади, задіяти таких фахівців на керівних посадах у правоохоронних органах і продемонструвати як має працювати система захисту держави і громадян. Це однозначно відбудеться у наступному 2019 році (а може і раніше).
Нам треба мати спочатку хоча б декілька десятків фахових, чесних і патріотичних правоохоронців, які доведуть задумане мною до кінця!», - пишет Куприй в социальных сетях.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама