Каменской депутат пригрозил каменскому экс-авторитету пожизненной тюрьмой

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй продолжает информировать о «деле Евгения Таранова» в Днепре.
«Важливий для патріотичного середовища Дніпра день. Нарешті якісно запрацювали правоохоронці і вручили кримінальному авторитету Євгену Таранову підозру у вчинені нападів на громадських активістів з нанесенням їм тілесних ушкоджень. Це 350 стаття КК, яка передбачає до 5 років тюрьми.
Нагадаю, що Жека Таран є чоловіком заступниці мера Дніпра Бориса Філатова Світлани Епіфанцевої. Це саме той таран, яким мер залякував опонентів, не даючи можливість громадськості заявляти про зловживання міської влади.
Ще в лихих 90-х Таран був засуджений за ритуальні вбивства людей з відрізанням голови, розбій і бандитизм. Після 13 років тюрьми він підкупив суд і отримав умовно-дострокове звільнення, але не покаївся.
Він сколотив в місті Кам'янське банду і як вірний пес став на службу режиму Януковича. За напади на громадських активістів і опозиційних депутатів, організацію і відправлення тітушок на Антимайдан влада дала йому заробляти баснословні бариші на могилах - ритуальному бізнесі. До того ж саме на цвинтарі було легко сховати труп або лякати свою жертву.
Впродовж 2011-12 років банда Тарана на замовлення екс-мера Кам'янського Сафронова організувала два замахи і на моє життя. Декілька переломів на своєму тілі я відчуваю і до сих пір.
Таран був одним із організаторів кривавого розгону євромайдану в Дніпрі в кінці січня 2014 року. Сотні побитих активістів, десятки скалічених - це і його рук справа.
Після перемоги Майдану я поставив собі за ціль посадити виродка в тюрьму. Але вийшло так, що його взяв під своє крило мій колишній товариш Борис Філатов. На цьому наша дружба і скінчилась. Покривати тих, хто сіє в суспільстві терор, проливає кров невинних людей неприпустимо!
Я зроблю все, щоб такі як Таран були ізольовані від суспільства. Почнемо з 5 років, а після його ув'язнення, будуть додаткові сюрпризи. Дехто дасть свідчення щоб цей нелюдь з тюрьми більше не вийшов!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама