Каменской депутат пригрозил президенту. Видео

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй прокомментировал вчерашнее большое интервью опального народного депутата Александра Онищенко по поводу президента Петра Порошенко, данное одному из национальных телеканалов.
«Розгромне інтерв‘ю нардепа Онищенка проти Порошенка! Рекомендую.
Я для себе також відкрив дещо нове. Виявляється що вибухи влітку 2015 року на нафтобазі БРСМ здійснювались за вказівкою Порошенка. Мета - віджати бізнес у екс-міністра уряду Януковича Ставицького.
Тут і про те, як інший екс-міністр Злочевський заніс до 100 мільйонів доларів «гаранту» щоб його не чипали. Як Порошенко встановив за допомогою екс-слідчого ГПУ Суса контроль за «Нафтогазвидобуванням». Як нагнув Ахметова і увійшов з ним у долю по оборудці Ротердам +. Як став єдиним олігархом в Україні.
Про НАБУ, яке за будь-яку ціну хотіло затулити рота пану Онищенку щоб покрити злочинні дії президента. Про американців, яким вигідна корумпована маріонетка у ролі першої особи держави. Про паталогічну жадібність Порошенка і те, як він використовує людей, а потім викидає їх на смітник як непотріб. Про те, як навмисно народ тримають на межі зубожіння.
Тут вистачить фактів на довічне ув‘язнення. Не знаю де буде ховатись Порошенко після програшу на виборах. Але ми його витягнемо за патлі з будь-якого місця планети і змусимо відповісти за всі його злодіяння!», - пишет Куприй в социальных сетях.
Видео интервью Онищенко смотрите здесь:
https://www.youtube.com/watch?v=iNpsIi-COck

 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама