Каменской депутат просит материальную помощь

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй отчитался о своих доходах и расходах и призвал своих сторонников помочь ему деньгами.
«Хочу прозвітувати про доходи, які я отримую від депутатської діяльності і витрати.
За січень я отримав чистими:
ЗП - 27 828 грн
Компенсація за транспорт і пересування - 7500 грн.
Компенсація на виконання депутатських повноважень - 35 240 грн.
Компенсація за житло - десь 21 000 гривень.
Разом отримав до 92 тисяч гривень.
Куди що пішло:
За місяць (без врахування поїздок по приватним справам) я проїхав десь 4000 км (Бердянськ, Кривий ріг). Собівартість кілометру на моєму мікроавтобусі Huinday H1 десь 5-6 грн за 1 км з врахуванням страховки каско + міняв гальмівні диски. Разом на авто більше 20 000 грн.
За житло десь так і плачу як дає держава 21 000. Живу у 4 кімнатній квартирі на Оболоні. Часто нас з родиною проживає 6-7 людей.
Коли готується моя зустріч з виборцями, то я використовую рекламу анонсів (Фейсбук, газети, тб). За січень приблизно 30 000 гривен (Бердянськ, Приморськ, Кривий ріг).
Під час подорожі помічникам, водію, охоронцю плачу добові, годую, забезпечую готель. Іноді знімаю залу для зустрічі з людьми. Ще 10 000 за січень.
Далі канцелярія, поштові витрати, судові збори, обслуговування комп'ютерів і принтерів, кава помічникам - 5000 ( іноді більше 10 000) у місяць.
Зарплата водія не з фонду оплати праці помічників, а з моєї власної зарплати 8-10 000 на місяць.
Разом 96 тисяч. Трохи перебрав з того що отримав -4000 грн. І буває набагато більше мінус, тому що державного фонду оплати помічників не вистачає. У мене працюють фахівці своєї справи, патріоти, і їх треба належним чином мотивувати!
Тому і звертаюсь іноді за допомогою до підприємців, небайдужих до моєї діяльності людей. Вони допомагають фінансувати білбордні кампанії, меценатські проекти, тощо. Але ще є приватне життя, дружина, діти, дозвілля, має бути розвиток. Тут у мене ще є запас із власного колишнього бізнесу.
Я показав все, а ви робіть висновки самі!», - написал Куприй в своем фейсбуке.
На фото: Виталий Куприй на отдыхе за рубежом на своей яхте в Греции.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама