Каменской депутат против Генпрокурора

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй прокомментировал сегодняшнее заседание суда по делу Саакашвили, в котором он принимает участие.
«Тільки що в суді над Саакашвілі виступив перед ЗМІ і громадськими активістами щоб викрити брехню прокурорів.
Під час розгляду суддями клопотання Саакашвілі про відвід прокурора Гаврущака (вів справу грошей Януковича) останній заявив що проти них ніхто не подав ні заяв, ні скарг, а тому все законно.
Я був змушений вийти до мікрофонів і сказати як є. Особисто я подав вже 2! заяви про перевищення повноважень генпрокурором Луценко і його підлеглими. Вони оприлюднені у мене на сторінці. Одна справа стосується початку кримінального переслідування Саакашвілі, маніпуляцій з підслідністю і фальсифікації справи. Друга - сприяння Луценком злочинній групі Гонтаревої і Пасенюка у відмиванні 1,5 млрд. доларів Януковича і протиправного засекречення вироку Краматорського суду по цій справі.
Те, що мої заяви не реєструються і не розслідуються - це вже інше. Зараз мої скарги на бездіяльність правоохоронців знаходяться в судах. Боротимусь до кінця!», - написал Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама