Каменской депутат против карпатских браконьеров

Народный депутат Украины от Каменского Александр Дубинин требует сурового наказания для тех, кто убил редких животных в Карпатах.
«Отримав відповідь з Міністерства внутрішніх справ України. За моїм депутатським зверненням розпочато досудове розслідування щодо незаконних дій посадових осіб Карпатського біосферного заповідника. Нагадаю, що йдеться про жорстоко убитих тварин, занесених до Червоної книги України, особами, які повинні були їх захищати. Карпатський біосферний заповідник - це заповідник міжнародного значення, в якому охороняються всі шари біосфери. Подібних заповідників всього лише чотири на всю Україну! Завданням заповідника є охорона і відновлення зникаючих видів флори та фауни, натомість частішають випадки свавілля на цих територіях. І особливо небезпечно, коли свавілля чинить саме ж керівництво та працівники заповідника. Ця справа обов’язково має бути ефективно розслідувана, а винуватці - понести покарання, аби упередити подібні випадки у майбутньому», - пишет Дубинин в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама