Каменской депутат против мэра Днепра – дошли до психбольницы

В сети Интернет продолжается перепалка между народным депутатом Украины из Каменского Виталием Куприем (партия «УКРОП») и мэром Днепра Борисом Филатовым (также выдвиженцем партии «УКРОП»).
В этот раз «камнем преткновения» стала блокада Донбасса, Куприй считает, что Филатов ее не поддерживает и тем самым ведет себя непатриотично.
«Передав Дніпровському міському голові Борису Філатову своє депутатське звернення з вимогою негайно зупинити рішення Дніпровської міської ради від 15 лютого 2017 року. А також нарешті зробити публічну заяву про неприпустимість торгівлі з окупантом і захистити права патріотів!
Учора на пленарному засіданні 18-ої чергової сесії Дніпровської міськради, пунктом 1.1. було розглянуто питання «Про звернення депутатів Дніпровської міської ради VII скликання стосовно блокади залізничного сполучення». За результатами цього розгляду радою (36 голосів) було ухвалено рішення, яким фактично засуджується блокада торгівлі на крові.
Зокрема, депутати, які проголосували за це рішення просять СБУ та Міністерство оборони України посилити відповідальність військовослужбовців, які беруть участь у блокаді, начебто порушуючи присягу та ризикуючи підірвати боєздатність Збройних Сил.
Оскільки Борис Філатов не знайшов можливості (або мужності) з’явитись на пленарне засідання та заявити свою позицію, то я роз’яснив йому протиправність і антидержавність цього рішення.
Відповідно до статей 17, 65 Конституції України захист суверенітету та територіальної цілісності України є справою всього українського народу й обов’язком кожного громадянина, зокрема, мера Бориса Філатова в тому числі!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
Ответ Филатова не заставил себя долго ждать.
«…Скажите, а можно депутатов ВР подвергать принудительному лечению в психиатричке?
Некоторых не спасает от душевных болезней даже участие в «УКРОПе», - написал Филатов сегодня утром.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама