Каменской депутат против президента США Трампа

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй обвинил в коррупции в Украине… президента США Дональда Трампа и его администрацию.
«Мої думки щодо причин затримання НАБУ високопосадовців Міноборони.
Я вже маю більше десятка рішень суду, які встановлюють що детективи НАБУ покривають копупцію і не відкривають кримінальні провадження. Одне із останніх, наприклад, стосувалось захоплення Порошенком земельної ділянки у Царському селі.
Тобто очевидно, що директрр НАБУ Артем Ситник (а це саме він дав команду не реагувати на мої заяви про корупцію) не хоче сваритись із Банковою. А тут така справа. Міноборони - це пряма президентська вертикаль.
У мене не має жодного сумніву що хтось впливовіший за Порошенка дав на це добро. Єдиним хто може це зробити є адміністрація Трампа. Для чого?
Я не вірю, що Трамп переймається такими внутрішніми проблемами як низький рівень життя, безробіття і навіть корупція. По суті наша корупція вигідна США. Тоді легше, і що важливо, набагато дешевше смикати нас як ляльку за ниточки.
І якщо американці кажуть про створення у нас в Україні антикорупційного суду, то не для забезпечення порядку. Адже вони володіють повною інформацією про корупційні оборудки Порошенка і його оточення поза межами України. Але заплющують на це очі. Чому?
Та тому що хочуть помиритись з Путіним і не знають як окрім через Мінські домовленості. Розміняти нас геополітично.
І в цій ситуації Порошенко не зміг нав'язати парламенту легалізацію мінського договірняка в тексті законопроекту про реінтеграцію Донбасу. Патріотично налаштовані депутати зупинили це свавілля.
Але не факт, що після ось таких арештів високопосадовців МО Порошенко не повернеться до ідеї голосування за законопроект у першій редакції.
Ну наприклад все буде гарно виглядати, і поправки наші врахують, і Мінськ виключать. А потім хтось перед фінальним голосуванням буде вимагати поставити ці поправки на підтвердження. Звісно їх провалять. І тоді Парубій "вимушено" поставить законопроект Порошенка-Турчинова на голосування в цілому в редакції Путіна-Трампа», - написал Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама