Каменской депутат рассказал о крымско-татарском терроре

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй сообщил о беспределе, который творят крымские татары в отношении населения Херсонской области.
«На зустрічі із Володимиром Зеленським у Чонгарі місцеві жителі підняли проблему відкритих грабежів, залякувань і терору, а також використання зброї представниками кримсько-татарського угрупування "Аскер" під керівництвом Ленура Іслямова.
Президент пообіцяв людям підтримку. І вже в процес включились новопризначений голова ОДА Юрій Гусєв, я і обласні правоохоронці.
Після зустрічі з паном Гусєвим я безпосередньо направився у прокуратуру Херсонської області з вимогою активізувати розслідування проти злочинів цього бандформування. Як виявилося, їх вже зареєстровано більше десятка, але за часів Порошенка вони всі спущені на гальмах. Подав депзвернення заступнику прокурора проти рекету, грабежів і застосування зброї (у тому числі кулеметів і гранатометів) проти мирних людей.
Вимагаю у лідерів кримсько-татарського народу Мустафи Джемільова і Рефата Чубарова зупинити терор місцевого населення Херсонської області, роззброїти аскеровців, або краще відправити їх на справжню війну в район Донбасу - захищати Україну і цим загладити провину перед нашим народом!», - написал Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама