Каменской депутат рассказал о новом вице-мэре и пообещал миллионы из государственного бюджета

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй в своем обращении к землякам представил кандидата на пост вице-мэра Владислава Мелешко и пообещал серьезные реформы в сфере образования.
«Шановні кам'янчане, мешканці мого рідного міста!
2 роки тому партія "УКРОП" доручила мені очолити передвиборчий штаб на місцевих виборах. Я практично вересень-жовтень провів у місті, зустрічався з багатьма з вас, боровся за підтримку наших кандидатів.
Одною із важливіших тем, яку я піднімав, була реформа освіти на місцевому рівні. Я відвідав практично кожну міську школу і дитячий садочок. Разом із вчителями, вихователями і батьками дітей ми напрацювали певну програму дій для покращення ситуації.
Дякуючи вам, тоді партія УКРОП показала другий результат і наші депутати одразу приступили до виконання передвиборчих обіцянок. На одній з перших сесій міськради депутат Ворожко вніс освітянський запит, який був одноголосно підтриманий всіма без виключення депутатами і міським головою.
На жаль потім виникли обставини, які не дали можливість реалізувати заплановане. Цьому сприяла як ситуація у Києві, так і місцеві розклади. Але я разом з однодумцями не опускав руки і продовжував боротись.
На теперішній час після довгих консультацій я, Кам'янський голова, голова Дніпропетровської ОДА, місцеві депутати знайшли компромісне рішення. На найближчу сесію міськради винесена кандидатура на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань.
Це мій помічник, активний учасник правозахисного руху Владислав Мелешко. У 2010-му році він був моїм заступником в Альтернативному виконкомі м.Дніпродзержинськ, балотувався у місцеві депутати. Маючи вищу економічну освіту, Владислав відвідає всі навчальні заклади міста, у деталях розрахує їх потреби у фінансах. А правозахисний досвід дасть йому можливість підійти фахово до проблеми "батьківських внесків".
У мене також є домовленості з головою ОДА Валентином Рєзніченком про фінансування із обласного бюджету освітянських проектів у наступному році. Але, якщо мені вдасться, то перші декілька мільйонів гривень на ремонти шкіл і дитячих садків прийдуть у місто із державного бюджету вже цього року.
Окремо нам треба попрацювати над патріотичним вихованням нашої молоді, заоохотити матеріально педагогів, які будуть цьому сприяти. Вважаю, що мають відбутись певні кадрові зміни у міському управлінні освіти щоб сформувалась команда справжніх однодумців для реалізації запланованого. Так що планів у нас багато.
Прошу мешканців міста, депутатів міськради, народних депутатів Валентина Дідича і Олександра Дубініна підтримати мої освітянські ініціативи і контролювати хід їх виконання», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама