Каменской депутат рассказал об импотенции Генпрокурора

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй рассказал о вчерашней встрече с Генеральным прокурором Юрием Луценко.
«Вчора на засіданні правоохоронного Комітету ВР я уважно вислухав генпрокурора Луценка, який фактично повідомив про власну політично-правоохоронну імпотенцію!
Все у нас не так, винен у всьому парламент, а він безсилий врятувати ситуацію. Розберемо по полицях.
1. Суди у нас не працюють, злочинців випускають на волю, розгляд справ затягують.
Скажіть, будь-ласка, а чого ж кум Луценка Порошенко блокує набір на посади тисяч суддів відповідно до наявних вакансій? Чому генпрокурор не притягнув жодного суддю до кримінальної відповідальності за винесення завідомо неправосудного рішення (ст. 375 КК) або не добився звільнення через Вищу Раду Правосуддя у порядку дисциплінарного стягнення? Договірняк і штучно створений керований хаос!
2. Верховна Рада ухвалює погані закони, зокрема останні зміни до кодексів щодо права на оскарження підозри, встановлення жорстких гранічних термінів досудового слідства (поправка Лозового), тощо.
Так приніс же ці талмуди в парламент все той же кум Порошенко і ветувати всякий непотріб він має право. Голосувала "коаліція" і БПП, інтереси верхівки якої Луценко захищає. А поправки приймались з порушенням закону, депутати кнопкодавили, голова ВР Парубій оркестрував цим дійством. Де кримінальне провадження за зловживання владою спікером (364 КК) і внесення подання для зняття з нього недоторканості? Де взагалі хоч спроба навести лад з процедурами по Регламенту ВР? Договірняк!
3. Створення Державного бюро розслідувань не відбувається у зв'язку із поганим законом?
Да що Ви таке кажете, Юріє Віталійовичу? А чому тоді Ваш кум Порошенко в порушення Конституції підписував закон поо ДБР 55! замість 15 днів? Звісно щоб ми не встигли виділити фінансування на створення цього органу в 2017 році. Чому Кабмін півроку не міг затвердити положення для перевіки на поліграфі? Чому деякі члени Конкурсної комісії по відбору керівництва ДБР лише імітували роботу? Якби я був генпрокурором, то не скиглив би, а відкрив кримінальне провадження за статтею 367 КК службова недбалість і всі б ще півроку назад доповідали слідчому про свої "здобутки". Знайшли б корінь зла, покарали б винних і пришвидшили процес! Але ну дуже хочеться залишити у себе слідство і за ним доглядати», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама