Каменской депутат расскажет о роспуске Верховной Рады

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй намерен провести пресс-конференцию на тему возможного роспуска парламента в случае избрания Владимира Зеленского президентом Украины и о планах Петра Порошенко в Верховеной Раде, если победит Зеленский. Об этом сообщает пресс-служба Куприя.

«Спікерами на прес-конференції виступлять: народний депутат України, керівник міжфракційного депутатського об’єднання "За наступного Президента України Зеленського В.О.!" Віталій Купрій; спеціаліст з питань виборчого законодавства, адвокат В'ячеслав Самсоненко.

Під час прес-конференції учасники заходу в деталях розкажуть, чи існують правові підстави для розпуску парламенту. Буде проаналізоване діюче законодавство та озвучені ймовірні дати інаугурації нового керівника держави. Будуть пред'явлені документи з Верховної Ради, які підтверджують заявлену позицію. Буде висвітлено подробиці судового процесу з головою ВРУ Андрієм Парубієм з приводу надання інформації про Коаліцію народних депутатів України. Окремо спікери нададуть політичну оцінку ситуації та повідомлять про те, які плани щодо парламенту існують у діючого президента України Петра Порошенка у разі перемоги Володимира Зеленського на виборах.

Час: 17 квітня 2019 року (середа) о 10:30.
Адреса: м. Київ, вул.Хрещатик, 4, конференц-зал УНІАН», - говорится в сообщении.

 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама