Каменской депутат снова отправляется в суд

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй намерен снова посетить заседание суда в Киеве по «делу Саакашвили».
«Завтра 3 січня об 11 годині в Апеляційному суді м.Київ (пл. Соломенська) відбудеться розгляд справи щодо обрання Міхеїлу Саакашвілі запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Нагадаю, що три тижні тому принципова суддя Печерського райсуду столиці Лариса Цокол відмовилась йти на зговір з Банковою, яка робить все, щоб погасити в Україні протестний рух. В результаті вона винесла рішення, яке виявляє абсурдність сфабрикованих звинувачень проти пана Саакашвілі у сприянні діяльності злочинної організації біглого олігарха Курченка.
Але прокуратурі (читай Порошенку) все не йметься! Вони подали апеляцію і тиснуть на суд щоб все таки хоч якось виправдати своє свавілля.
Я вважаю за свій обов‘язок, як правозахисник, бути присутнім на цьому засіданні. Також як народний депутат я спостерігатиму за законністю під час процесу. Запрошую небайдужих громадян прийти і підтримати боротьбу за справедливість в Україні!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама