Каменской депутат собрался в Генпрокуроры

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй считает, что, согласно приметам, в будущем он может стать Генеральным прокурором.
«Мій кабінет Генпрокурора: в житті немає випадковостей
Після вчорашнього засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності стало остаточно відомо, що нинішній Генпрокурор Юрій Луценко не здатний виконати покладені на нього обов’язки – забезпечити порядок і справедливість в Україні.
За іронією долі, саме сьогодні, через три роки моїх повноважень народного депутата, випадково дізнався, що мій робочий кабінет №712 на Садовій 3-А в минулому займав Генпрокурор 2003-2004 років Геннадій Васильєв.
Не знаючи про це, я інтуїтивно обрав цей кабінет з-поміж десятка інших. Переконаний, що випадковостей не буває.
Мабуть, потрібно буде підкоритись долі: з цього кабінету перейду працювати в кабінет Генпрокурора. Але нарешті по-справжньому, дієво та результативно!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама