Каменской депутат создает «Общественную прокуратуру»

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй объявил о новом правозащитном проекте «Общественная прокуратура».
«Конкурс на кращий логотип!
Влітку я провів конкурс по назві мого антикорупційного блогу. Перемогла назва «На мушці Купрія», переможець отримав від мене 500 гривень.
Вже вийшло в світ біля десятка випусків цього блогу. І про земельні махінації Порошенка, і про сфальшований диплом Гройсмана, і про корупцію на Укрзалізниці, зловживання в НАБУ, тощо.
Випуски вийшли, а правоохоронці як бездіяли, так і бездіють. Саме тому я вирішив йти далі і створити альтернативу правоохоронним органам щоб показати суспільству а як же мало бути в цивілізованій державі після оприлюднення результатів депутатських (журналістських) розслідувань про корупцію і посадові злочини.
У попередньому пості я ініціював створення «Громадської прокуратури». Кадри шукаю, формат роботи доробляю. Тепер чергове питання - створення логотипу.
Об‘являю новий конкурс. Приз такий же - 500 грн. на картку!», - написал Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама