Каменской депутат требует арестовать земляка «из лихих 90-х»

Народный депутат Украины Виталий Куприй вчера сообщил подробности суда над Евгением Тарановым, известным в Каменском по криминальным  историям 90-х годов.
«Справа проти ватажка тітушок, які розганяли Євромайдан в Дніпрі, передана до суду!
Відбулось судове засідання в Бабушкінському районному суді м. Дніпра щодо нападів кримінального авторитета Євгенія Таранова на громадських активістів із нанесенням їм тілесних ушкоджень. Це 350 стаття Кримінального Кодексу України, яка передбачає до 5 років в’язниці. Проте сам Жека Таран так і не з’явився в суді. Тим самим демонструючи свою зневагу до правосуддя.
Нагадаю, що Євгеній Таранов є чоловіком заступниці мера Дніпра Бориса Філатова Світлани Епіфанцевої. Це саме той Таран, яким мер залякував опонентів, не даючи можливість громадськості заявляти про зловживання міської влади.
Ще в лихих 90-х Таран був засуджений за ритуальні вбивства людей із відрізанням голови, розбій і бандитизм. Після 13 років в’язниці він підкупив суд і отримав умовно-дострокове звільнення, але не покаявся.
Таранов був одним із організаторів кривавого розгону Євромайдану в Дніпрі в кінці січня 2014 року. Сотні побитих дніпрян, десятки скалічених - це і його рук справа.
Направив своє депутатське звернення до Генпрокурора Юрія Луценка з вимогою обрання для Євгенія Таранова запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на час судового процесу. Адже без подання прокурора за діючим Кримінальним процесуальним кодексом суд не може це зробити самостійно», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама