Каменской депутат требует досрочных выборов и благодарит земляков за поддержку

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй требует досрочных парламентских и президентских выборов.
«Українське суспільство має відправити на звалище історії збанкрутілу владу!
Сьогодні я направив Голові Комітету з питань бюджету Андрію Павелку свої пропозиції до проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Прошу передбачити відповідне фінансування проведення позачергових виборів Президента та народних депутатів України.
За будь-яких часів у будь-якій країні показник ефективності влади – це рівень життя людей. Коли він знижується до критичної межі, то постає питання про спроможність влади здійснювати свої функції та необхідність її повного оновлення.
Президент і партії, які зараз перебувають у парламенті, вже повністю вичерпали кредит довіри громадян України. За час свого перебування при владі вони не зупинили війну на сході країни, натомість зруйнували економіку, зробили мільйони людей бідними, збагачуючись на корупції.
Досить українцям терпіти й утримувати можновладців! Тільки позачергові вибори!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
Кроме того, он дал высокую оценку вчерашней сессии Каменского городского совета, которая утвердила его помощника Владислава Мелешко в должности вице-мэра и члена исполкома.
«Дякую кам'янським депутатам і міському голові за підтримку кандидатури мого помічника Владислава Мелешка на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань.
Він включиться в роботу вже з понеділка. Будемо разом робити навчальний процес більш ефективним і якісним, формувати патріотичні почуття у наших дітей, робити все, щоб вони росли здоровими», - отметил Куприй.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама